Wydawnictwo Bauer - przejdź do strony głównej
kontakt     
czasopisma:  
   witryny:  
Wydawnictwo Tytuły Reklama Kolportaż Produkcja Dla prasy


Kontakt:

04-035 Warszawa
ul. Motorowa 1 ,
telefon: (22) 51 70 500,
fax: (22) 51 70 125,

Dyrektor:
Maciej A. Brzozowski,


(19.04.2017)Jak co roku radio RMF świętuje razem ze swoimi słuchaczami Dzień Flagi. Z tej okazji, 2 maja rano, z portu w Helu, wyruszy biało-czerwona sztafeta, która przemierzy całą Polskę po drodze zatrzymując się m.in. w Trójmieście, Warszawie, Krakowie, aby wieczorem dotrzeć na szczyt Giewontu.
Na każdym etapie sztafety polskiej fladze towarzyszyć będą oprócz dziennikarzy RMF także słuchacze oraz znani i lubiani muzycy, sportowcy oraz politycy – ci ostatni, tym razem w bardzo nietypowej roli.

Sztafeta poruszać się będzie nie tylko po drogach, jej uczestnicy popłyną łodzią R.I.B. – taką samą jak na co dzień wykorzystują komandosi FORMOZY, polecą samolotem, pojadą pociągiem i rajdowymi samochodami. W Zakopanem będą na nich czekać górale i... ktoś wyjątkowy, kto w imieniu słuchaczy RMF FM wbiegnie z biało-czerwoną flagą na Giewont.
Słuchacze RMF FM będą mieli okazję nie tylko dołączyć do sztafety, ale także przeżyć niezwykłą przygodę albo na pokładzie łodzi FORMOZA-R.I.B., albo samolotu, albo pociągu. Zgłoszenia przyjmujemy za pomocą specjalnej platformy na www.rmf24.pl

Przebieg sztafety będzie relacjonowany na antenie RMF FM, w mediach społecznościowych oraz na RMF24.« Powrót