Wydawnictwo Bauer - przejdĽ do strony głównej
kontakt     
czasopisma:  
   witryny:  
Wydawnictwo Tytuły Reklama Kolportaż Produkcja Dla prasy


Kontakt:

04-035 Warszawa
ul. Motorowa 1 ,
telefon: (22) 51 70 500,
fax: (22) 51 70 125,

Dyrektor:
Maciej A. Brzozowski,


(26.06.2017)

Jak co roku, na okres lata, radio RMF Classic przygotowało dla swoich słuchaczy szereg pozycji programowych, które nawi±zuj± do klimatu wakacji.

Intryguj±c± powie¶ć gotyck± katalońskiego pisarza Jaume Cabré – „Agonia dĽwięków” usłyszeć będzie można codziennie, w odcinkach, w interpretacji aktora Krzysztofa Stelmaszyka.

Z kolei dziesięcioro innych, znakomitych polskich aktorów, – między innymi Danuta Stenka, Karolina Gruszka i Artur Żmijewski czytać będzie ksi±żkę Macieja A. Brzozowskiego – „Boskie. Włoszki, które uwiodły ¶wiat”. Każd± z dziesięciu opisanych w niej kobiet przedstawi inny aktor.

W wakacyjnym konkursie „Z kultur± po drodze” słuchacze będ± mogli sprawdzić swoj± wiedzę na temat miejsc oraz instytucji zwi±zanych z kultur± w polskich miastach. Nie zabraknie programów o podróżach i sposobach na aktywny, udany wypoczynek. W coniedzielnym cyklu „Ahoj, przyrodo!” o swoich sposobach na życie w zgodzie z natur± opowiedz± między innymi fotografka Inez Baturo i dziennikarz Adam Wajrak.

Dziennikarze stacji przygotowali także szereg programów muzycznych dedykowanych miło¶nikom nie tylko gor±cych rytmów – od „Radio Rio” przez „Głosy bez granic” czy „Classico Italiano” aż po cykl po¶więcony najpiękniejszym piosenkom polskim – „Piosenki bez daty ważno¶ci”.

« Powrót