Wydawnictwo Bauer - przejdź do strony głównej
kontakt     
czasopisma:  
   witryny:  
Wydawnictwo Tytuły Reklama Kolportaż Produkcja Dla prasy


Kontakt:

04-035 Warszawa
ul. Motorowa 1 ,
telefon: (22) 51 70 500,
fax: (22) 51 70 125,

Dyrektor:
Maciej A. Brzozowski,


(04.07.2017)
Well to nowatorski koncept lifestylowego magazynu, w którym próżno szukać celebrytów, horoskopu, plotek i życia na pokaz. Pismo jest blisko życia, wspiera kobiety, inspiruje je do ciekawszego, lepszego życia i – co ważne - nie poucza i nie wpędza w kompleksy.

Redaktor kreatywną pisma jest Dorota Wellman – znana i ceniona przez kobiety dziennikarka telewizyjna, radiowa i prasowa. W 2015 została uhonorowana przez Twój Styl prestiżowym wyróżnieniem „Kobiety Roku” m.in. za umiejętność wykorzystywania własnej popularności dla wyższych celów, wolę dzielenia się z innymi swoją dobrą energią i optymizmem, konsekwentne występowanie w imieniu kobiet. Osobowość redaktor kreatywnej idealnie wpisuje się w charakter pisma – budujący, bliski, optymistyczny, zawsze po stronie kobiet.

WELL, przygotowany przez redakcję magazynu Twój STYL, to nie tylko obszerna część magazynowa, ale także materiały poświęcone psychologii i kulturze, oraz wiele cennych informacji z zakresu mody, urody, zdrowia, i praktyczne podpowiedzi kulinarne.

W pierwszym wydaniu WELL:

- Grażyna Błęcka-Kolska opowiada Dorocie Wellman, jak po stracie córki układa swój świat na nowo.
- Czy piękne kobiety są szczęśliwe?
- Jak kochają się pary 60+?
- Czy potrafisz pracować z młodszą szefową?
- Walizka idealna na letnie wyprawy.
- Obalamy najpowszechniejsze mity o zmarszczkach mimicznych.
- Sposoby na dobry i zdrowy sen.
- Powrót do natury – działki w miastach znów stały się modne.
- Obiad gotowy! Test dań z supermarketów i opinia ekspertów.
- Dorota Wellman opowiada: Książki, które zmieniły moje życie!
- Nie goń świata, spraw by zwolnił.

Pismo skierowane jest do świadomych swoich potrzeb, dojrzałych kobiet, mieszkanek dużych miast, z dochodami powyżej średniej krajowej, wykształconych, poszukujących w prasie inspiracji, optymizmu, materiałów bliskich realiom życia.

Magazyn Well ukazuje się 5 lipca w nakładzie 120 tysięcy egzemplarzy i cenie 7,99 zł. Pierwsze wydanie WELL, w sprzedaży do końca września, ukazuje się w objętości 156 stron.

Magazyn wspiera wysokozasięgowa kampania promocyjna w radiu, Internecie i magazynach kobiecych i telewizyjnych Wydawnictwa Bauer.

Redaktorem prowadzącym jest Magdalena Jaros-Szmidt, zastępca Redaktora Naczelnego Twojego Stylu.
« Powrót