Wydawnictwo Bauer - przejdź do strony głównej
kontakt     
czasopisma:  
   witryny:  
Wydawnictwo Tytuły Reklama Kolportaż Produkcja Dla prasy


Kontakt:

04-035 Warszawa
ul. Motorowa 1 ,
telefon: (22) 51 70 500,
fax: (22) 51 70 125,

Dyrektor:
Maciej A. Brzozowski,


(17.07.2017)

W wakacje cztery kobiece magazyny rozrywkowe, ukażą się w wersjach powiększonych o specjalne, cykliczne, dodatki tematyczne.
Życie na Gorąco z wyższych sfer

Redakcja tygodnika Życie na Gorąco przygotowała dodatek specjalny „Z wyższych sfer”. Od 20 lipca, w kolejnych czterech wydaniach Tygodnika, ukaże się specjalny, 12-stronicowy cykl poświęcony koronowanym głowom oraz polskim i europejskim arystokratom. Znajdą się w nim bogato ilustrowane opowieści o miłościach, historii i dramatach.
Pierwsza część poświęcona będzie angielskiej rodzinie królewskiej.


„Nasze Melodie” - specjalny dodatek muzyczny tygodnika Na Żywo

„Nasze Melodie” to czteroczęściowy, wyjątkowy dodatek dla fanów muzyki tanecznej, prezentujący życie od kulis gwiazd disco polo, disco dance, muzyki biesiadnej, a także romskiej. Znajdą się w nim reportaże i wywiady z najpopularniejszymi wykonawcami, nie tylko polskiej, ale i zagranicznej muzyki lat 80-tych i 90-tych. Pierwsza część dodatku ukaże się 27 lipca w objętości 16 stron.

Rewia zaprezentuje dodatek „Retro Romanse”

Od 3 sierpnia, w pięciu kolejnych wydaniach ośmiostronicowego dodatku ukazywać się będą najbardziej szokujące i bulwersujące historie miłosne gwiazd filmu i telewizji. Czytelnicy poznają słynne romanse z lat 50., 60., 70. i 80. Redakcja „Rewii” przygotowała między innymi teksty o wielkim romansie Bogusława Lindy i Poli Raksy, wybuchowym małżeństwie Andrzeja Wajdy i Beaty Tyszkiewicz, miłosnych dylematach Czesława Niemena i włoskiej piosenkarki Faridy, czy związku Liz Taylor i Richarda Burtona


Świat i Ludzie pokazuje „Polskę pełną skarbów i tajemnic”

Od 6 lipca , przez sześć tygodni Świat&Ludzie zamieszcza ośmiostronicowy dodatek specjalny „Polska pełna skarbów i tajemnic”, ukazujący Polskę mniej znaną, ale wartą odwiedzenia. Redakcja przedstawi między innymi najpiękniejsze polskie zamki, pałace, parki i ogrody, miejsca kultu lub magiczne miejsca z duszą.

Wydaniom wakacyjnym tygodników będą towarzyszyć kampanie promocyjne w wielu stacjach telewizyjnych. Za kreację odpowiada Digit Art, za zakup mediów MEC.
« Powrót