Wydawnictwo Bauer - przejdź do strony głównej
kontakt     
czasopisma:  
   witryny:  
Wydawnictwo Tytuły Reklama Kolportaż Produkcja Dla prasy


Kontakt:

04-035 Warszawa
ul. Motorowa 1 ,
telefon: (22) 51 70 500,
fax: (22) 51 70 125,

Dyrektor:
Maciej A. Brzozowski,


(06.09.2017)

RMF FM uruchamia dwa serwisy tematyczne: Bajeczna Polska i Twoje zdrowie
We wrześniu internauci i słuchacze RMF FM będą mieli okazję wybrać się w wirtualną podróż po najpiękniejszych miastach w Polsce. Turystyczno-krajoznawczy serwis Bajeczna Polska powstał w oparciu o cykl Twoje Miasto w Faktach RMF FM, który gości na antenie RMF FM od 2013 roku. Dziennikarze podróżowali po całej Polsce, by odkryć piękne, ale mało znane miejsca, pokazać atrakcje, o których wie niewielu, pochwalić to, co dobre w małych ojczyznach słuchaczy RMF FM.
Na stronie Bajecznej Polski (http://www.rmf.fm/bajeczna-polska/) znajdzie się wiele rozmaitych propozycji na jednodniowe wycieczki, aktywne spędzenie weekendu, urlopu. Specjalnie przystosowane trasy samochodowe, rowerowe, piesze, zachęcą do podróży największych domatorów!
Serwis uzupełniany będzie o nowe miejsca, które dziennikarze RMF FM odwiedzą w tym roku.

Także we wrześniu ruszył wortal poświęcony zdrowiu: www.twojezdrowie.rmf24.pl .

Redaktorem naczelnym wortalu została Ewa Kwaśny.

Słuchacze i internauci znajdą tu informacje o szeroko rozumianym zdrowiu, zarówno najnowsze doniesienia ze świata medycyny, jak i kompleksowe opisy chorób, problemów zdrowotnych, rozmowy z lekarzami. Na stronie będą także porady dla pacjentów czy wywiady z lekarzami.

Portal współpracuje z wybitnymi lekarzami z wielu dziedzin medycyny, którzy będą nie tylko pisać artykuły, ale także doradzać internautom i odpowiadać na ich pytania.

Co tydzień, w środę, w ramach akcji Twoje Zdrowie w Faktach RMF FM, dziennikarze kompleksowo omówią jedną z chorób, schorzeń czy przybliżą jakiś problem zdrowotny. W redakcji RMF FM będziemy gościć ekspertów, którzy podczas dyżuru telefonicznego odpowiadać będą na pytania słuchaczy. Porad będą także udzielać w emitowanym na żywo wideoczacie. Zapis tych konsultacji znajdzie się oczywiście na stronie wortalu.

Portal twojezdrowie.rmf24.pl to nie tylko medycyna, ale także zdrowy styl życia. Dlatego znajdą się w nim także materiały poświęcone urodzie, zabiegom kosmetycznym, jak również ćwiczenia i sposoby zdrowego odżywiania.

Wszystko to będzie rozgrywało się na nowym wortalu www.twojezdrowie.rmf24.pl.« Powrót