Wydawnictwo Bauer - przejdĽ do strony głównej
kontakt     
czasopisma:  
   witryny:  
Wydawnictwo Tytuły Reklama Kolportaż Produkcja Dla prasy


Kontakt:

04-035 Warszawa
ul. Motorowa 1 ,
telefon: (22) 51 70 500,
fax: (22) 51 70 125,

Dyrektor:
Maciej A. Brzozowski,


(26.09.2017)

27 wrze¶nia 2017r. dwutygodnik „Tina” obchodzić będzie jubileusz 25-lecia.
„Tina” to drugi tytuł w historii wydawnictwa Bauer w Polsce. Pierwsze wydanie pisma ukazało się we wrze¶niu 1992 roku. „Tina” debiutowała jako miesięcznik, następnie ukazywała się jako tygodnik. Od 2009 roku ukazuje się na rynku jako dwutygodnik.
Z okazji 25 lat istnienia pisma redakcja przygotowała wiele atrakcji. Na okładce pojawiła się gwiazda- Barbara Bursztynowicz, która opowiada o swoich tegorocznych jubileuszach: 40 – leciu małżeństwa i 20 – leciu serialu „Klan”, w którym gra jedn± z głównych ról.
Wyj±tkowe materiały ukazały się m. in. w dziale moda: stylistki „Tiny” radz± z czym zestawiać modne znów ubrania w stylu lat 90. W reportażu przedstawiona jest historia stałej czytelniczki, której „Tina” od lat daje energię do działania na rzecz innych. W rubryce Zdrowie znaleĽć można największe medyczne odkrycia ostatnich 25 lat.
W rubryce Retro redakcja wspomina z humorem najsłynniejsze przedmioty użytkowe z czasów PRL, które w latach 90 stopniowo wyszły z użycia.
W urodzinowym numerze znajduj± się także przepisy czytelniczek na klasyczne torty urodzinowe, ale w lżejszej wersji. Ponadto czytelniczki mog± skorzystać z zabawy, w której do wygrania s± m.in. ekskluzywna porcelana, rower, karty upominkowe i warto¶ciowe zestawy kosmetyków.
Jubileuszowy numer dwutygodnika „Tina” wspiera ogólnopolska kampania reklamowa obejmuj±ca radio RMF oraz prasę. Nakład tego wydania wynosi 230 tys. egz. Objęto¶ć, format i cena (1,69 zł) pozostały niezmienione.
¦rednie rozpowszechnianie płatne razem „Tiny” w I połowie 2017 wyniosło 163 012 egz. (dane: ZKDP)« Powrót