Wydawnictwo Bauer - przejdź do strony głównej
kontakt     
czasopisma:  
   witryny:  
Wydawnictwo Tytuły Reklama Kolportaż Produkcja Dla prasy


Kontakt:

04-035 Warszawa
ul. Motorowa 1 ,
telefon: (22) 51 70 500,
fax: (22) 51 70 125,

Dyrektor:
Maciej A. Brzozowski,


(27.10.2017)

W związku z zadowalającymi wynikami sprzedaży pierwszego wydania magazynu Twój STYL poleca: WELL i jego bardzo dobrym przyjęciem przez czytelników i klientów reklamowych, Wydawca postanowił kontynuować prace nad tym projektem. Debiut magazynu w regularnym cyklu wydawniczym planowany jest na początek roku 2018.
Well to nowatorski koncept lifestylowego magazynu, w którym próżno szukać celebrytów, horoskopu, plotek i życia na pokaz. Pismo jest blisko życia, wspiera kobiety, inspiruje je do ciekawszego, lepszego życia i – co ważne - nie poucza i nie wpędza w kompleksy.
Redaktor kreatywną pisma jest Dorota Wellman – znana i ceniona przez kobiety dziennikarka telewizyjna, radiowa i prasowa – a redaktor naczelną Magdalena Jaros-Szmidt, wcześniej szef działu reportażu Twojego Stylu.
Magazyn WELL znakomicie wpisuje się w strategię rozwoju segmentu magazynów luksusowych naszego Wydawnictwa – mówi Monika Krokiewicz, członek zarządu i wydawca tego segmentu – Mając w portfolio tak silne, rdzennie polskie marki, jak Twój Styl i PANI chcemy rozwijać się w tym właśnie kierunku.

Jednocześnie, ze względu na wygaśnięcie licencji na wydawanie magazynu GRAZIA , miesięcznik ten ukazywać się będzie w Wydawnictwie Bauer do grudnia 2017 roku.
Wydawnictwo Mondadori zamierza kontynuować wydawanie magazynu Grazia w Polsce z innym partnerem.


« Powrót