Wydawnictwo Bauer - przejdĽ do strony głównej
kontakt     
czasopisma:  
   witryny:  
Wydawnictwo Tytuły Reklama Kolportaż Produkcja Dla prasy


Kontakt:

04-035 Warszawa
ul. Motorowa 1 ,
telefon: (22) 51 70 500,
fax: (22) 51 70 125,

Dyrektor:
Maciej A. Brzozowski,


(22.01.2018)

Lutowe wydanie PANI z pierwszymi zmianami nowej Redaktor Naczelnej. Debiutuj± Projekt szczę¶cie i Okr±gły Stół PANI

Lutowy numer PANI (na rynku od 23 stycznia) to zapowiedĽ zmian, które w najbliższych czasie przejdzie Miesięcznik PANI, wprowadzanych przez now± redaktor naczeln±, Monikę Stukonis.
W tym wydaniu czę¶ć dotychczasowych materiałów pojawia się w od¶wieżonej formule, debiutuje za¶ sze¶ć cykli, w tym aż trzy w zmienionym dziale Psychologia, który teraz nazywa się Projekt Szczę¶cie.

Formułę zmienia wywiad okładkowy. Obecnie nosi nazwę „Portret bez lukru”, a pierwsz± sportretowana w odmienny, szczery i niekonwencjonalny sposób bohaterk±, jest Katarzyna Figura.
Popularny cykl „Partnerzy” został wzbogacony o głosy przyjaciół znanych par. W lutowej PANI Redakcja prezentuje historię uczucia Marii i Tymona Tymańskich.
W wydaniu lutowym debiutuje cykl „Okr±gły stół PANI”, w którym zaproszeni go¶cie i przedstawicielki redakcji dyskutuj± o najbardziej aktualnych problemach dotycz±cych kobiet. Pierwsza dyskusja po¶więcona jest akcji #metoo, ale w jej polskim wymiarze.
„Mam to po niej/nim” to cykl, w którym znane osoby będ± opowiadać o tym, czego nauczyli się od swoich rodziców. Bohaterami premierowego materiału s± Antoni i Jakub Sojkowie, którzy zdradzaj± kulisy relacji ze swoim ojcem Stanisławem.
W lutowej PANI debiutuje także cykliczny , autorski przewodnik, w którym go¶cie Redakcji oprowadzać będ± po swoich ulubionych, offowych miejscach. W tym numerze Agnieszka Grochowska zabiera Czytelniczki na spacer po warszawskiej Ochocie.

Największe zmiany przechodzi dział psychologii. W nowej sekcji zatytułowanej „Projekt szczę¶cie” znajdować się będ± teraz artykuły pogrupowane w trzech cyklach: „W głębi duszy”, „Spokojnie to tylko praca” i „Wrzuć na luz”. Dodatek psychologiczny obejmuje każdy aspekt życia Czytelniczek, zaciekawia je, inspiruje i wspiera.

Wydanie lutowe to także pocz±tek zmian graficznych. Od¶wieżona, nowoczesna i przejrzysta makieta, jak i wprowadzone i planowane zmiany formuły zostan± przedstawione Klientom Reklamowym i Mediom w najbliższym czasie.« Powrót