Wydawnictwo Bauer - przejdź do strony głównej
kontakt     
czasopisma:  
   witryny:  
Wydawnictwo Tytuły Reklama Kolportaż Produkcja Dla prasy


Kontakt:

04-035 Warszawa
ul. Motorowa 1 ,
telefon: (22) 51 70 500,
fax: (22) 51 70 125,

Dyrektor:
Maciej A. Brzozowski,


(24.01.2018)25 stycznia ukazuje się magazyn „100 Rad. Przepisy i Diety” . Nowy miesięcznik łączy treść czasopism kulinarnych z przepisami od czytelników na dania szybkie, tanie i dla całej rodziny z praktycznymi poradami o zdrowiu i zdrowym gotowaniu istotnymi dla kobiet w wieku dojrzałym.

Miesięcznik „100 Rad. Przepisy i Diety” jest odpowiedzią na potrzeby czytelniczek, dla których gotowanie stanowi ważną i integralną część codziennego życia i które – ze względu na swoje dolegliwości zdrowotne związane z wiekiem - szukają fachowych porad o zdrowym gotowaniu i żywieniu.
W każdym numerze czytelniczka znajdzie aż 80 oryginalnych przepisów na tanie i szybkie dania, odświętne obiady, pomysłowe ciasta i desery, a także smakołyki dla wnuków.

Ponadto na każdej stronie znajduje się wiele cennych wskazówek na temat gotowania oraz wartości odżywczych poszczególnych składników, a w obszernej rubryce „Diety dla zdrowia” czytelniczki poznają odpowiedzi na nurtujące je pytania z zakresu zdrowego stylu życia oraz właściwego odżywiania w przypadku powszechnych schorzeń, takich jak cukrzyca, celiakia, osteoporoza czy nadciśnienie.

„100 Rad. Przepisy i Diety” skierowany jest do kobiet 50+.

Nowy magazyn powiększa grupę czasopism ukazujących się pod marką 100rad, do której należą już, cieszące się dużym powodzeniem, tytuły 100 Rad i Poradnik 50+.


Za stronę redakcyjną odpowiada redaktor naczelna tytułów kulinarnych Katarzyna Laskowska.

„100 Rad. Przepisy i Diety”, ukazuje się w objętości 48 stron i cenie 1,49 zł, najniższej w segmencie kulinarnym. Kampania promocyjna obejmie stacje telewizyjne (Grupa TVP, Grupa Polsat, Grupa TVN) oraz tytuły Wydawnictwa Bauer.
« Powrót