Wydawnictwo Bauer - przejdź do strony głównej
kontakt     
czasopisma:  
   witryny:  
Wydawnictwo Tytuły Reklama Kolportaż Produkcja Dla prasy


Kontakt:

04-035 Warszawa
ul. Motorowa 1 ,
telefon: (22) 51 70 500,
fax: (22) 51 70 125,

Dyrektor:
Maciej A. Brzozowski,


(05.02.2018)


6 lutego ukazuje się pierwsze regularne wydanie miesięcznika WELL. Duże zainteresowanie numerem testowym czytelniczek i klientów reklamowych skłoniło Wydawcę do podjęcia decyzji o wprowadzeniu tego tytułu do regularnej sprzedaży.

WELL to nowatorski koncept luksusowego lifestylowego magazynu: o prawdziwym życiu kobiet, bez celebrytów, horoskopu, plotek i życia na pokaz.

Pismo wspiera kobiety, inspiruje do ciekawszego, lepszego życia, ale nie poucza i nie wpędza w kompleksy. Słowo musisz jest w nim zakazane! Jednym słowem WELL to, według redaktor kreatywnej, dziennikarki Doroty Wellman, „Magazyn dla kobiet takich, jak my!”. „ Nasz WELL robią wspaniałe kobiety, Wszystkie jesteśmy po 40., więc rozumiemy problemy tych, dla których piszemy” – mówi redaktor naczelna Magdalena Jaros-Szmidt.

Pierwszy numer magazynu WELL otwiera wywiad Doroty Wellman. Tym razem rozmawia z Karoliną Korwin Piotrowską, do bólu szczerze , o sprawach prywatnych, o których ta nigdy jeszcze nie opowiadała.

WELL podpowiada, czasem z przymrużeniem oka, jak wyjść z trudnej sytuacji. Takim materiałem jest „Jeszcze będzie przepięknie, jeszcze będzie normalnie”, którego bohaterki, (17 rozwiedzionych kobiet), opowiadają o tym, co im pomogło, a czego absolutnie nie powinny były robić rozstając się z mężczyzną.
Na serio WELL pisze między innymi o skutkach ujawnienia molestowania („Ujawniłam molestowanie i co dalej?”), przeszczepach („Cząstka mnie jest w tobie”), ale także, już mniej poważnie, o dzieciach, popychanych przez rodziców w stronę showbiznesu („Czyje to ambicje?”) i o zaletach nieróbstwa.

WELL to także wiele konkretnych informacji z zakresu mody, urody i zdrowia. A także dział kulinarny dla kobiet, które lubią gotować, ale nie mają czasu, żeby spędzać go w kuchni. W pierwszym numerze pojawi się energetyczna Miska Mocy zwana Miską Buddy.

Magazyn WELL wyróżnia nie tylko nowe podejście do tematów interesujących czytelniczki magazynów luksusowych, ale także niestandardowa , nowoczesna makieta, której autorką jest Iwona Kobryń-Gałązka, dyrektor artystyczna Miesięcznika.


Pierwszy numer miesięcznika na rynku 06.02.2018 r. w cenie 7,99 zł, objętości 144+4 str.

Magazyn będzie wsparty wysokozasięgową kampanią promocyjna w telewizji, Internecie, radiu, magazynach kobiecych i telewizyjnych Wydawnictwa Bauer oraz w punktach sprzedaży prasy. Za kreację odpowiada pion marketingu Wydawnictwa i Digit Art, a za zakup mediów Wavemaker.« Powrót