Wydawnictwo Bauer - przejdź do strony głównej
kontakt     
czasopisma:  
   witryny:  
Wydawnictwo Tytuły Reklama Kolportaż Produkcja Dla prasy


Kontakt:

04-035 Warszawa
ul. Motorowa 1 ,
telefon: (22) 51 70 500,
fax: (22) 51 70 125,

Dyrektor:
Maciej A. Brzozowski,


(06.02.2018)

5 lutego wręczono nagrody Super Produktu Świata Kobiety. W 11. edycji tego konkursu najlepsze produkty dla kobiet i ich rodzin oceniało jury w składzie:

• Joanna Chatizow – kosmetolog, specjalistka w dziedzinie promocji zdrowia
• Prof. Wojciech Drygas kardiolog specjalista w dziedzinie medycyny sportowej i zdrowia publicznego z Instytutu Kardiologii w Warszawie.
• Joanna Neuhoff-Murawska dietetyk, a także znana telewizyjna dr Witaminka;
• Grażyna Wolszczak i Katarzyna Zielińska aktorki znane z filmów, seriali i spektakli teatralnych
• Izabela Pajor Dyrektor Wydawnicza Pism Poradnikowych w Wydawnictwie Bauer.

Laureaci tegorocznej edycji:

KATEGORIA: KOSMETYKI
Podkategoria: Stylizacja i koloryzacja włosów

1. Nagroda główna: Magic Retouch- spray do retuszu siwych włosów (L’Oréal Polska)
Podkategoria: pielęgnacja włosów
2. Nagroda główna: Dermedic Capilarte- linia do mycia skóry głowy i włosów (Biogened)
3. Nagroda główna: NIVEA Hairmilk- linia do mycia i pielęgnacji włosów (NIVEA Polska)

Podkategoria : Jedwabiste i wypielęgnowane ciało
4. Nagroda główna: Earth Salt- naturalne dezodoranty (Sense and Body)
5. Wyróżnienie: Ziaja Intima- linia pianek do higieny intymnej (Ziaja)

Podkategoria: Perfekcyjny makijaż twarzy i paznokci
6. Nagroda główna: AA Wings of Color- linia do makijażu (Oceanic)
7. Wyróżnienie: Maybelline Colossal Big Shot- maskara (L’Oréal Polska)


Podkategoria: Pielęgnacja twarzy
8. Nagroda główna: Tołpa Green Oils- linia do pielęgnacji cery z problemami (Torf Corporation- Fabryka Leków)
9. Wyróżnienie: Shecell krem do twarzy (Celther Polska)


Podkategoria: Pielęgnacja ciała – produkty z apteki
10. Nagroda główna: Bioliq Specialist- linia dermokosmetyków (Aflofarm Farmacja Polska)
11. Wyróżnienie: Sudocrem Care&Protect- maść ochronna (Teva Pharmaceuticals Polska)

Podkategoria: Pielęgnacja twarzy – produkty z apteki
12. Nagroda główna: Vichy Idéalia- linia dermokosmetyków (L’Oréal Polska)
13. Wyróżnienie: Galénic Paris Pureté Sublime- puder złuszczający (Pierre Fabre Dermo-Cosmetique Polska)




Podkategoria: Piękne zapachy
14. Nagroda główna: Elizabeth Arden Green Tea Mimosa- woda toaletowa dla kobiet (Sirowa Poland)

Podkategoria: Zadbany mężczyzna
15. Nagroda główna: Ziaja Yego Sensitive- linia kosmetyków dla mężczyzn (Ziaja)
16. Nagroda główna: Gilette FusionŽ Proshield™- maszynka do golenia (Procter&Gamble Polska)

Podkategoria: Zabiegi kosmetyczne
17. Wyróżnienie: Rytuał młodości Sharley Youth Elixir- zabieg odmładzający (Sharley Medical Clinic & Day Spa)


KATEGORIA: DZIECKO
18. Nagroda główna: Dropingo- płyn barwiący osad nazębny Aflofarm Farmacja Polska)
19. Wyróżnienie: Moller`s Omega 3 Rybki- żelki (Orkla Care)

KATEGORIA: ARTYKUŁY HIGIENICZNE
20. Nagroda główna: Himalaya Botanique Whitening Complete Care- botaniczna pasta do zębów (Himalaya Herbals)
21. Nagroda główna: Lula Beauty- płatki do demakijażu (Stella Pack)

KATEGORIA: ŻYWNOŚĆ
Podkategoria: Produkty gotowe, do szybkiego przygotowania i napoje
22. Nagroda główna: Almette- linia serków kanapkowych (Hochland Polska)
23. Wyrożnienie: Fitella- koktajle owocowo-warzywne (Foodcare)

Podkategoria: Produkty dietetyczne
24. Nagroda główna: Primavika- seria maseł familijnych (Primavika)

Podkategoria: Słodycze
25. Nagroda główna: E. Wedel- krem wedlowski Dark (Lotte Wedel)





KATEGORIA: BEZ RECEPTY
26. Nagroda główna: Fonix Higiena Uszu- spray do uszu (Zakłady Farmaceutyczne Polpharma)
27. Wyróżnienie: Human Complex- suplement diety (Svenska Vitaminer)

KATEGORIA: DOM
Podkategoria: Chemia gospodarcza
28. Nagroda główna: ST lawendowe worki na śmieci z uszami (Stella Pack)
29. Wyróżnienie: Ariel Baby- żel do prania (Procter&Gamble Polska)

Podkategoria: Drobny sprzęt AGD do domu
30. Nagroda główna: Ambition Taurus- patelnia grillowa (Dajar)
31. Wyróżnienie: AssistentPRO EKM6100-robot kuchenny (Electrolux)

Podkategoria: Mieszkanie, hobby, zwierzęta
32. Nagroda główna: Allverne Home&Essences- linia dyfuzorów zapachowych do wnętrz (Allverne)


KATEGORIA: MODA I STYL
Podkategoria: Odzież i obuwie
33. Nagroda główna: Botki Carinii- obuwie jesień-zima 2017 (Zakład Produkcji Obuwia Carinii Grzegorz Urawski)
34. Wyróżnienie: Promod Wzorzysty Bomber- kurtka (Promod)

Podkategoria: Biżuteria
35. Wyróżnienie: YES Kolekcja Letters To (YES Biżuteria)

Podkategoria: Bielizna
36. Nagroda główna: Gatta Active Thermo- bezszwowa bielizna termoaktywna (Ferax)
37. Wyróżnienie: Mitex- bielizna modelująca sylwetkę (Mitex)

Podkategoria: Kostiumy kąpielowe
38. Nagroda główna: Corin Kalipso- linia kostiumów kąpielowych (PPHU Corin)

Nagroda czytelniczek
39. Nagroda Czytelniczek: DuoLife Collagen- suplement diety (DuoLife)


« Powrót